tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

19 Sty 2022

Zapraszamy na na polsko-czeskie spotkanie online na temat: Promocja uczelni i szkół. Szanse i wyzwania okresu pandemii ”

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze
i
Wyższa Zawodowa Szkoła Medyczna, Średnia Szkoła Medyczna
i Akademia Biznesu, Trutnov

zapraszają na polsko-czeskie spotkanie online na temat:

 „Promocja uczelni i szkół. 

Szanse i wyzwania okresu pandemii”

 

20 STYCZNIA GODZ. 14:30
Platforma Zoom. Wstęp wolny.

 

Pandemia COVID-19 zmieniła nie tylko system edukacji i metody pracy z uczniem w trakcie pandemii, ale także sposoby komunikacji społecznej i interpersonalnej. Zupełnie inne narzędzia są potrzebne, aby dotrzeć do potencjalnego ucznia czy studenta, aby wybrał daną szkołę lub uczelnię. Zapraszamy na wirtualne polsko-czeskie spotkanie dyskusyjne poświęcone praktycznym działaniom podejmowanym przez placówki edukacyjne w obliczu bieżących wyzwań.

Do wzięcia udziału w spotkaniu zapraszamy dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów, studentów i wszystkie inne osoby, którym bliskie są tematy edukacji – przedstawicieli biznesu, członków rodzin osób uczących się, osoby aktywne zawodowo, ale też te, które są już na emeryturze. Najciekawsze głosy z dyskusji zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej https://www.cz-pl-transedu.eu/.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza na stronie: do 19.01.2022 do godziny 23:59. 
W odpowiedzi zwrotnej prześlemy link do spotkania.

 

Podczas spotkania będziemy gościć ekspertów w zakresie promocji, komunikacji społecznej, których wykłady będą wstępem do dyskusji na temat zagadnień związanych z promocją i budowaniem dobrego imienia szkół w dobie zmian wywołanych pandemią:

dr Oliwia Tarasewicz-Gryt – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze (KPSW), Polska,  specjalistka w zakresie komunikacji wizerunkowej, marketingowej i Public Relations. Dziennikarka i publicystka branżowego miesięcznika „Służba Zdrowia” oraz medexpress.pl. Członek Kolegium Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych KPSW.

inż. Michaela Slámová– Wyższa Zawodowa Szkoła Medyczna, Średnia Szkoła Medyczna i Akademia Biznesu (VOŠZ, SZŠ i OA),Trutnov, Republika Czeska,-  nauczycielka przedmiotów związanych z ekonomią i przedsiebiorczością, kierownik działu promocji Akademii Biznesu.

Nasze prelegentki opowiedzą m.in. o tym, jak wygląda promowanie placówek edukacyjnych w Polsce i Republice Czeskiej. Zwrócą uwagę na rolę pandemii COVID-19, która zmieniła sposób dotarcia do potencjalnych uczniów i studentów. Przedstawią dobre praktyki, w tym narzędzia informatyczne, zastosowane w ich instytucjach.

Spotkanie będzie tłumaczone konsekutywnie przez panią Karinę Kurkovą, mającą wieloletnie doświadczenie we współpracy ze szkołami i instytucjami na polsko-czeskim pograniczu.

 

PROGRAM SPOTKANIA DOSTĘPNY TUTAJ

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach programu Unii Europejskiej: INTERREG Polska-Czechy Przekraczamy Granice, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, projekt Platforma internetowa zawierająca informacje dla nauczycieli i kierownictwa szkół w regionie transgranicznym/ Online digitální platforma s informacemi pro pedagogy a management škol v přeshraničním regionu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/20_032/0002839.

Biorąc udział w spotkaniu wyrażają Państwo zgodę do utrwalenia, wykorzystania i rozpowszechniania Państwa wizerunku przez organizatora wydarzenia.

Powrót wstecz